Proje Konsepti

Hayata renk geliyor!


Ankara'nın gözde yerleşim merkezlerinden Yaşamkent'te yeni bir alışveriş ve yaşam merkezi yükseliyor; Beker Plaza.

Şehrin gelişen bölgesinde bulunan Yaşamkent, prestijli konut projeleri ve potansiyel yatırım bölgesi olma özelliğiyle her geçen gün gelişmeye devam ediyor.

Güçlü mimarisi ile bölgenin önemli projelerinden olan Beker Plaza'da markanızla yer almak bir ayrıcalık olacak.

Hayat daha kolaylaşıyor


Her ihtiyaca uygun prestijli markalardan oluşacak mağaza karması ile Berker Plaza hayatı kolaylaştırıyor. Yeni nesil restoranları, hipermarketi, tekstil markaları, hizmet mağazaları, teras katında yer alacak eğlence alanları ve yakın dönemde hayata geçecek konut kulesiyle Beker Plaza önemli bir yaşam ve buluşma noktası haline geliyor.

Yeni bir hayatın kapıları açılıyor…


Beker Plaza'nın ışıltılı dünyası markanıza değer katıyor.15.807 m2 arsa alanı üzerinde 36 katlı rezidans ve 8.375 m2 kiralanabilir alana sahip 37 mağaza ile Beker Plaza, gelecek planlarınız için en doğru tercih olarak Yaşamkent'in merkezinde yer alıyor.

Beker Kule ve Park Mozaik Sinerjisi…


Beker Plaza, Yaşamkent'in en prestijli konut projelerinden, sosyo ekonomik düzeyi ve hayat standartları yüksek yaklaşık 3.100 kişinin yaşayacağı Park Mozaik ile araç ve yaya geçişleriyle bütünlük sağlayacak bir kompleks olarak projelendiriliyor.

Bu kompleksin bir parçası olarak 34 katlı, 2+1, 3+1, 4+1 tip seçenekleri bulunan 134 daireden oluşan Beker Rezidans Kulesi yaklaşık 600 kişi için önemli bir yaşam alternatifi sağlıyor.

Neden Beker Plaza?


- Şehrin gelişmekte olan Yaşamkent bölgesinde, önemli konut projelerinin yer aldığı prestijli, kolay ulaşımlı bir lokasyonda yer alması,
- Çayyolu metrosunun devamı olarak projelendirilen uzun vadede hayata geçirilecek olan Yaşamkent metrosuna yakınlığı,
- Yenilikçi mimari bakış açısıyla geniş bir meydan çevresinde konumlandırılmış prestijli mağazaları,
- Sosyal etkinlik ve eğlence mekanlarının yer alacağı seyir terası,
- Mağaza karması ile ailelerin yanı sıra gençlerin, çocukların ve iş insanlarının tercih edeceği bir buluşma noktası olması,
- Bölgenin market alışverişi ihtiyacını karşılayacak olması,
- Kolay otopark imkanı sağlaması,
- Alışveriş merkezi ve Beker Kule ile bütünleşik yaşam merkezi olması...

Hemen Arayın Sizde Beker Plaza'da Yerinizi Alın

KATALOG